Przy wyborze opcji „Pakowania na prezent” otrzymujesz od nas pięknie zapakowaną przesyłkę owiniętą w ekologiczny papier. Przesyłka dodatkowo ozdobiona jest ręcznie wykonaną, niepowtarzalną dekoracją z naturalnych materiałów.

 

Pakowanie na prezent – Q&A

Nie lubisz pakować prezentów? Zrobimy to za Ciebie!

Chcesz sprawić komuś radość, ale nie masz czasu albo nie wiesz, jak oryginalnie zapakować prezent? Zostaw to nam! Profesjonalnie zapakujemy przesyłkę ozdabiając ją ręcznie robioną dekoracją z naturalnych, ekologicznych materiałów, nadającą całości wyjątkowy, unikatowy charakter. Potem wystarczy już tylko wręczyć lub przesłać pięknie wyglądający prezent osobie, którą chcesz obdarować.

Ile kosztuje pakowanie prezentów?

Cena za pakowanie prezentów wynosi 19 zł. 

Jak zamówić pakowanie na prezent?

Przed zrealizowaniem zamówienia zaznacz w koszyku opcję pakowania na prezent. Ozdobne opakowanie jak również kolorystyka jest wybierana losowo.

Ile produktów mieści się w opakowaniu prezentowym?

Do każdego opakowania prezentowego możemy zapakować od 1 do maksymalnie 3 produktów w zależności od ich wielkości. Jeżeli chcesz zapakować więcej produktów, zostanie naliczona dodatkowa opłata.

Czy całe zamówienie musi być zapakowane na prezent?

Jeżeli chcesz aby jeden z zakupionych produktów był zapakowany osobno, poinformuj nas o tym w uwagach do zamówienia.

Chcesz wysłać prezent bezpośrednio do obdarowanej osoby?

Jeżeli chcesz sprawić komuś niespodziankę, możemy dostarczyć prezent w Twoim imieniu. Adres obdarowanej osoby podaj jako adres dostawy, zmieniając jedynie adres email. 

Czy dowód zakupu (paragon) jest załączany do przesyłki?

Tak, do każdej przesyłki jest załączany dowód zakupu w postaci paragonu. W tym wypadku jest on umieszczany na zewnątrz przesyłki w kopercie. Jeżeli nie chcesz aby dowód zakupu (paragon) był załączany do przesyłki, poinformuj nas o tym w uwagach do zamówienia. 

Kiedy paczka zostanie doręczona?

Staramy się, aby każdy prezent był zapakowany idealnie. Dlatego czas doręczenia przesyłki może się wydłużyć o 1-2 dni robocze. Zależy Ci na szybkiej dostawie? Poinforumj nas o tym w uwagach do zamówienia.

Czy opakowanie nie ulegnie uszkodzeniu podczas transportu?

Produkty przeznaczone na prezent zabezpieczamy dodatkowo folią bąbelkową z zewnątrz aby nie uszkodzić pięknie zapakowanego zamówienia.

Czy istnieje możliwość zwrotu produktów zapakowanych na prezent?

Tak, również w przypadku pakowania na prezent klientowi przysługuje prawo do zwrotu produktów. Dotyczy to jednak wyłącznie samych produktów, a nie ozdobnego opakowania. Kwota za „pakowanie na prezent” nie podlega zwrotowi.