• Na jaki adres mam odesłać paczkę?


Fancy Fashion
Ul. Tuszyńska 63 lok 3
95-030 Rzgów

Nie przyjmujemy przesyłek za pobraniem. Koszt zwrotu towaru w przypadku odstąpienia od umowy pokrywa Kupujący.

  • Jak mogę dokonać zwrotu?

W celu zwrotu zamówionych produktów prosimy o wydrukowanie dołączenie formularza zwrotu który znajdziecie na naszej stronie www.fancyfashion.pl. Prosimy o załączenie paragonu. Przypominamy, że zwracany towar nie może nosić żadnych śladów użytkowania oraz posiadać oryginalne etykiety przypięte do ubrań.

  • Czy mogę dokonać wymiany produktów?

Nie realizujemy wymian. Należy dokonać zwrotu, a następnie zamówić właściwy rozmiar w nowym zamówieniu.

  • Czy do zwracanego towaru muszę dołączyć paragon?

Tak, paragon jest podstawą do uwzględnienia zwrotu. Jeżeli na paragonie znajduje się więcej produktów, które nie są zwracane, prosimy o załączenie nam oryginału paragonu i pozostawienie sobie kserokopii dowodu zakupu.

  • Jak długo będę musiał czekać na zwrot pieniędzy?

Zwrot płatności nastąpi w ciągu 14 dni od otrzymania przez nas Twojego oświadczenia o odstąpieniu od umowy, przy czym termin ten może się wydłużyć do czasu otrzymania przez nas zwracanej rzeczy z powrotem lub dostarczenia nam dowodu jej odesłania. Dokonujemy go na konto bankowe, którego numer podałeś w formularzu zwrotu.

  • Ile mam czasu na odstąpienie od umowy?

Odstąpienie od umowy musi nastąpić w ciągu 14 dni od otrzymania paczki.

Produkt dodany do ulubionych

Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym badania Twoich zainteresowań i dopasowania do nich reklam na innych stronach www. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej