Na jaki adres mam odesłać paczkę?

 

Fancy Fashion

Ul. Tuszyńska 63 lok 3

95-030 Rzgów

 

Nie przyjmujemy przesyłek za pobraniem. Koszt zwrotu towaru w przypadku odstąpienia od umowy pokrywa Kupujący.

 

Jak mogę dokonać zwrotu?

Zwrot należy odesłać na nasz adres dowolną firmą kurierską lub pocztą. W celu zwrotu zamówionych produktów prosimy o wydrukowanie i dołączenie formularza zwrotu, który znajdziecie na dole naszej strony w zakładce "Formularz zwrotu". Prosimy o załączenie paragonu. Przypominamy, że zwracany towar nie może nosić żadnych śladów użytkowania oraz posiadać oryginalne etykiety przypięte do ubrań.

Nie odbieramy paczek z Paczkomatów, Punktów odbioru itp.

 

Zwroty wysyłane na inny adres niż:

Fancy Fashion, ul. Tuszyńska 63 lok. 3, 95-030 Rzgów

nie będą uwzględniane.

 

Czy mogę dokonać wymiany produktów?

Nie dokonujemy wymian. Należy wykonać zwrot i zamówić produkt w odrębnym zamówieniu.

 

Czy do zwracanego towaru muszę dołączyć paragon?

Tak, paragon jest podstawą do uwzględnienia zwrotu. Jeżeli na paragonie znajduje się więcej produktów, które nie są zwracane, prosimy o załączenie nam oryginału paragonu i pozostawienie sobie kserokopii dowodu zakupu.

 

Jak długo będę musiał czekać na zwrot pieniędzy?

Zwrot płatności nastąpi w ciągu 14 dni od otrzymania przez nas Twojego oświadczenia o odstąpieniu od umowy, przy czym termin ten może się wydłużyć do czasu otrzymania przez nas zwracanej rzeczy z powrotem lub dostarczenia nam dowodu jej odesłania. Zwrotu dokonujemy w ten sam sposób w jaki była wykonana płatność (Blik, PayPo, Szybki Przelew, Przelew tradycyjny, PayPal). W przypadku płatności za pobraniem, zwrot będzie wykonany na numer konta bankowego podany w formularzu.

 

Ile mam czasu na odstąpienie od umowy?

Odstąpienie od umowy musi nastąpić w ciągu 14 dni od otrzymania paczki.

 

Czy mogę odesłać zwrot w innym opakowaniu niż zostało mi dostarczone?

 

Tak, możesz odesłać zwrot w innym opakowaniu. Ważne, aby zwrot był zapakowany bezpiecznie i nie uległ zniszczeniu/zalaniu podczas transportu. Nie ma konieczności pakowania w ten sam karton. W trosce o środowisko, użyj kartonu i foliopaku, w którym dotarła do Ciebie paczka, jeśli nadają się one do ponownego wykorzystania.

 

Czy mogę dokonać zwrotu osobiście w siedzibie firmy?

 

Nie, nie ma takiej możliwości. Zwrot prosimy odesłać na adres:

Fancy Fashion, ul. Tuszyńska 63 lok. 3, 95-030 Rzgów

 

Zwrot środków za przesyłkę

Zgodnie z prawem konsumenta zwrot środków za przesyłkę następuje w kwocie najniższej oferowanej przez nas przesyłki czyli 10zł, bez względu na to jaki rodzaj przesyłki został wybrany w zamówieniu.

prawakonsumenta.uokik.gov.pl/prawo-odstapienia-od-umowy/koszty/

Koszt wysyłki zwrotnej ponosi w całości klient.

Formularz zwrotów:

Strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych, w tym badania Twoich zainteresowań i dopasowania do nich reklam na innych stronach www. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies. Więcej