Na jaki adres mam odesłać paczkę?

 

FANCY FASHION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Ul. Tuszyńska 63/2

95-030 Rzgów

 

Nie przyjmujemy przesyłek za pobraniem. Koszt zwrotu towaru w przypadku odstąpienia od umowy pokrywa Kupujący.

 

Jak mogę dokonać zwrotu?

Zwrot należy odesłać na nasz adres dowolną firmą kurierską lub pocztą. W celu zwrotu zamówionych produktów prosimy o wydrukowanie i dołączenie formularza zwrotu, który znajdziecie na dole naszej strony w zakładce "Formularz zwrotu". Prosimy o załączenie paragonu. Przypominamy, że zwracany towar nie może nosić żadnych śladów użytkowania oraz posiadać oryginalne etykiety przypięte do ubrań.

Nie odbieramy paczek z Paczkomatów, Punktów odbioru itp.

 

Zwroty wysyłane na inny adres niż:

FANCY FASHION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, ul. Tuszyńska 63/2, 95-030 Rzgów

nie będą uwzględniane.

 

Czy mogę dokonać wymiany produktów?

W celu wymiany produktów prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

 

Czy do zwracanego towaru muszę dołączyć paragon?

Tak, paragon jest podstawą do uwzględnienia zwrotu. Jeżeli na paragonie znajduje się więcej produktów, które nie są zwracane, prosimy o załączenie nam oryginału paragonu i pozostawienie sobie kserokopii dowodu zakupu.

 

Jak długo będę musiał czekać na zwrot pieniędzy?

Zwrot płatności nastąpi w ciągu 14 dni od otrzymania przez nas Twojego oświadczenia o odstąpieniu od umowy, przy czym termin ten może się wydłużyć do czasu otrzymania przez nas zwracanej rzeczy z powrotem lub dostarczenia nam dowodu jej odesłania. Zwrotu dokonujemy w ten sam sposób w jaki była wykonana płatność (Blik, PayPo, Szybki Przelew, Przelew tradycyjny, PayPal). W przypadku płatności za pobraniem, zwrot będzie wykonany na numer konta bankowego podany w formularzu.

 

Ile mam czasu na odstąpienie od umowy?

Odstąpienie od umowy musi nastąpić w ciągu 14 dni od otrzymania paczki.

 

Czy mogę odesłać zwrot w innym opakowaniu niż zostało mi dostarczone?

 

Tak, możesz odesłać zwrot w innym opakowaniu. Ważne, aby zwrot był zapakowany bezpiecznie i nie uległ zniszczeniu/zalaniu podczas transportu. Nie ma konieczności pakowania w ten sam karton. W trosce o środowisko, użyj kartonu i foliopaku, w którym dotarła do Ciebie paczka, jeśli nadają się one do ponownego wykorzystania.

 

Czy mogę dokonać zwrotu osobiście w siedzibie firmy?

 

Nie, nie ma takiej możliwości. Zwrot prosimy odesłać na adres:

FANCY FASHION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, ul. Tuszyńska 63/2, 95-030 RzgówZwrot środków za przesyłkę

Zgodnie z Prawem Konsumenta zwrot kosztów wysyłki następuje w kwocie najniższej oferowanej formy wysyłki. W naszym sklepie najniższa wysyłka jest w kwocie 0 zł(Poczta Polska), w związku z tym nie zwracamy kosztów wysyłki w przypadku wybrania droższej formy wysyłki(Kurier, Paczkomat).

Koszt wysyłki zwrotnej ponosi w całości kupujący.

Formularz zwrotów:

The website uses cookies for statistical, analytical and marketing purposes, including researching your interests and matching advertisements on other websites. You can define the conditions for storing and accessing cookies in your browser. More